soru sözel mantık sorularını nasıl çözebiliriz?

Konu, 'Sorularınız ve Cevaplarınız ???' kısmında serdar öksüz tarafından paylaşıldı.

1. serdar öksüz

serdar öksüz New Member

mantık soruları çok zor yapamıyorum önerebileceginiz kaynakları paylaşırsanız sevinirim
  2. aysun kabadayı

aysun kabadayı New Member

ben yargının kaynaklarını kullanıyorum gayet iyi gibi
  3. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye New Member

yargının 2011 konu anlatımları var bende bu sene içinde kullanabilir miyim sizce? İlla yeni mi almalıyım konular aynıdır diye düşünüyorum.
  4. ismail Yaşlı

ismail Yaşlı New Member

Sayın ziyaretçimiz burada bulunan linki sadece üyelerimiz görebilmektedir. üyemiz olduktan yada giriş yaptıktan sonra linki görebilirsiniz !

yargının 2011 konu anlatımları var bende bu sene içinde kullanabilir miyim sizce? İlla yeni mi almalıyım konular aynıdır diye düşünüyorum.
    Yazının tamamını görmek için tıklayın...
    bence yediiklim al
  • yağmur Karakoç

yağmur Karakoç New Member

sözel mantık kitaptan kafa patlatarak çözülcek soru kalıbı değil arkadaşlar forumlarda adını çokça duyduğum isa güleç hocanın videosunu aldım sizede şiddetle tavsiye ederim
  • aydın ayaydın

aydın ayaydın Moderator

Sayın ziyaretçimiz burada bulunan linki sadece üyelerimiz görebilmektedir. üyemiz olduktan yada giriş yaptıktan sonra linki görebilirsiniz !

mantık soruları çok zor yapamıyorum önerebileceginiz kaynakları paylaşırsanız sevinirim
    Yazının tamamını görmek için tıklayın...
    Merhaba, Yedi İklim Sözel mantık soruları konu anlatımlı ve çözümlü sorulu kaynak sunuyorum.

Kolay indirmeniz açısından dosyayı kendi elimle farklı bir indirme sitesine yükledim.
    Download'a basmanız yeterli.Dosya bilgisayarınıza inecektir.

Link:

• semih çotan

semih çotan New Member

bahsettiğiniz kaynaklarda iyi arkadaşlar fakat hocanın canınız her istediğinde size soruyu en ince ayrıntılarına kadar anlatması bu neden böyle oldu sorusunu sormanıza bile gerek kalmıyo fiyatıda biraz fazla gelebilir ama kesinikle çöpe attığınız bi para olmayacak kendine güvenmese garantili denmez diye düşünüyorum hepimize başarılar :)
  • Sayfayı Paylaş